Zdravý život a výživa

Zdravie je ovplyvnené našim životným štýlom až z 80 percent. Tých zvyšných 20 pripadá na ostatné vplyvy, ktoré tak ľahko zmeniť nevieme. Životný štýl, a najmä ten zdravý, je v našich rukách!

Preto nikdy nieje neskoro sa starať o naše zdravie. Nieje to len o aktívnom cvičení, ale aj o správnej a vyváženej strave. Pre človeka je lepšie myslieť na cvičenie, stravovanie, na celkový zdravý životný štýl ako na lekára. Prevencia je vždy najlepšia obrana. Ak znižujete riziká na svoje zdravie zmenou stravovania, môžete očakávať pozitívne účinky na Vaše zdravie, teda na Váš život.

Napríklad čerstvé ovocie a zelenina nielen že chutia dobre, vďaka nim sa budete cítiť aktívnejší. Zaradte ich do svojich jedálničkov. Využívajte pestrosť farieb ovocia a zeleniny, vytvorte si ,,dúhu,, na tanieri. Poteší to vaše oči, zmysly vášho tela, vaše jedlo bude tým pestré a zvláštne.

Udržujte sa túto jeseň, zimu nielen tréningom EMS, ale aj správnou životosprávou.

Nedá mi to, nenapísať jeden citatát : ,, Ak chceš napraviť svet, najprv naprav seba“.

Odídte od svojich jedálničkov, jedzte zdravo a vyvážene. Jedlo v správnom čase a v správnom množstve je podstatou .

Viac o zdravom životnom štýle, stravovaní, taktiež aj recepty a iné sa dočítate na našom blogu v najbližších týždňoch.

Pitný režim

Všetci sme to už počuli, jedným zo základných kameňov udržania zdravého tela je správna hydratácia. Ale čo je to pitný režim a koľko vody by

Čítať viac »

Zdravý život a výživa

Zdravie je ovplyvnené našim životným štýlom až z 80 percent. Tých zvyšných 20 pripadá na ostatné vplyvy, ktoré tak ľahko zmeniť nevieme. Životný štýl, a najmä ten

Čítať viac »

Naše EMS tréningové centrum vzniklo v roku 2020. Človek je tvor prispôsobivý, ideme s dobou či už v technológiách ale taktiež aj v cvičení. EMS je novodobá a na trhu najlepšia metóda cvičenia v tejto uponáhľanej dobe. Super vysoká efektivita cvičenia, raz do týždňa 20 minút!

Sme tu aby sme vám pomohli

Kontaktujte nás

© 2020 EMS Training Center